Kampania #Ambitna Ja
wtorek, 24 kwietnia 2018 20:01
PDF Drukuj Email

Kampania #Ambitna Ja, jest realizowana w celu wsparcia linii Iwostin Purritin, przeznaczonej dla skóry tłustej i trądzikowej. Treści kampanii budowane są wokół odzyskania pewności siebie, pomimo często widocznych zmian skórnych u osób z problemem trądziku.

Kampania #Ambitna Ja

Problem trądziku i walki z nim traktujemy holistycznie, chcemy mówić o tym, że w leczeniu trądziku ważna jest nie tylko właściwa pielęgnacja skóry, ale również właściwa dieta, aktywność fizyczna oraz motywacja i kontrola stresu, pewność siebie.

W kampanii wspierają nas eksperci: dermatolog dr Joanna Czuwara, dietetyk dr Damian Parol, coach Karolina Cwalina-Stępniak oraz psycholog, Marta Żysko-Pałuba, którzy odpowiedzą na najważniejsze i najczęstsze pytania konsumentów, związane z problemem trądziku.

W akcję włączyły się również popularne blogerki: Macademian Girl, Ola Sidorowska, Julia Janulewicz, które opowiadają, w jaki sposób realizują swoje cele i z jakimi trudnościami się to wiąże.

Na platformie kampanii: https://www.iwostin.pl/ambitnaja/# znajduje się ponadto tygodniowy program odżywiania dla osób z problemem trądziku, przygotowany przez naszego eksperta.

Kampania #Ambitna Ja

Akcja potrwa do 30 kwietnia 2018 r., natomiast w dniu 5 kwietnia rusza konkurs, który jest kontynuacją całej komunikacji. Do udziału w konkursie zachęcać będzie Macadamian Girl. Konkurs potrwa do 8 maja.

Główne kanały dotarcia z kampanią to kanał YT i profil FB marki Iwostin oraz kanały własne blogerek. Kampania jest ponadto promowana za pomocą materiałów POS w aptekach, u lekarzy dermatologów, również poprzez kampanię bannerową oraz kampanię w wyszukiwarce Google.

Za kreację, produkcję i kontakt z blogerkami odpowiedzialna jest agencja Publicis DWL, za zakup mediów - do mediowy Mindshare.

https://www.iwostin.pl/ambitnaja/#

...

Share
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

POLECANE ARTYKUŁY

Rossmann przydaje się w podróży

Najlepszy krem dla Twojego dziecka na lato

Wspaniała objętość włosów w trakcie upałów

Obalamy mity o stosowaniu witaminy C latem!

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

Piękne włosy w formacie Travel Size od Rene Furterer

Energetyzujący peeling Elancyl - pierwszy krok w unikalnej metodzie wyszczuplającej

Sebio Intelligence - Metamorfoza cery tłustej

Lirene City Protect – antyrodnikowa tarcza ochronna dla skóry.

KATALOG KOSMETYKÓW

Pharmaceris CAPILAR-CORRECTION Fluid kryjący dla skóry naczynkowej SPF 20

Żel do mycia rąk Skarbu Matki

Nail Tek Protection Plus III ochronna odżywka do pielęgnacji paznokci suchych lub kruchych